KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213407
nr 1221 3407
Hugo Karlsson, Landskap, signerad. Olja på pannå, 60x83
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:13:36
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)